Bilgi İçin Formu Doldurun

Yalova’da Satılık Ev

Yalova’da Satılık Ev

Yalova’da satılık ev arıyorsanız kesinlikle Beyttürk İnşaat projelerini incelemelisiniz. Beyttürk İnşaatın Yalova’da Studio daireden Villaya kadar birçok seçenekleri bulunmaktadır.

Beyttürk İnşaat 38 yıldır Yalova’da inşaat projeleri yapmakta ve Yalova’nın en büyük inşaatı konumunda bulunmaktadır.Bu zamana kadar Beyttürk İnşaat Yalova’da 1000’in üzerinde daire ve villa inşaatı gerçekleştirmiştir. Yalova’da gerçekleştirildiği bu projeler ile Yalova’da satılık ev arayanların bir numaralı tercihi olmuştur. Yalova’da yaşayanların daire almak istediklerinde bir numaralı tercihi olan Beyttürk İnşaat aynı zamanda Arap yatırımcılar içinde en önemli tercih noktasındadır.

Beyttürk İnşaat İle Yalova’da Satılık Daireler!

Özellikle Yalova denince akla gelen ilk inşaat firması Beyttürk İnşaattır. Bu zamana kadar Beyttürk İnşaatın Yalova’da inşa ettiği projeleri Kuveyt, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yemen, Lübnan gibi ülkelerden yatırımcılar daire sahibi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Yalova’da satılık ev arayanlar için çok farklı daire seçenekleri inşa eden Beyttürk İnşaat hem yatırımcılar hem de oturumcular için modern ve kullanışlı daireler inşa etmektedir.

Yalova’ da ki bu daireler farklı bölgelerde yer almaktadır. Termal, Çınarcık, Koruköy gibi bölgelerde şu anda Beyttürk İnşaatın 5 adet projesi bulunmaktadır. Bu inşaat projeler tamamlanmış olup yaşam başlamıştır.

Neden Yalova’dan Ev Satın Almalıyım?

أهمية يالوفا لتركيا - yalova

Yalova, Türkiye’nin son zamanlarda en büyük gelişimi gösteren illerinden birisidir. Yalova hem yatırım açısından hem de aynı zamanda yaşam kalitesi açısından Türkiye’nin en tercih edilen şehirlerinden birisidir.

  • İstanbul’a çok yakın bir konumda yer alıyor.
  • İstanbul, Bursa ve Ankara’ya Yalova’dan ulaşmak oldukça basit.
  • Yalova’da ev fiyatları diğer şehirlere göre daha uygun.
  • Yalova’da yaşam koşulları oldukça gelişmiş durumda.
  • Eğitim, sağlık açısından olanaklar da gelişmiş durumda.
  • Turizm açısından da son derece gelişmiş bir şehir.

Yalova Arap Yatırımcıların İlk Tercihlerinden Biri

yalova'da daireler

Başta Irak, Kuveyt, Katar, Mısır, Ürdün olmak üzere birçok Körfez ülkeleri yatırım yapmak için Yalova’yı tercih ediyor.

Yalova Arap vatandaşlar açısından yaşaması en uygun şehirlerinden biridir. Hem İstanbul’a çok yakın bir konumda yer alması hem de aynı zamanda fiyat açısından diğer şehirleri göre daha uygun olması burada gayrimenkul yatırımını daha canlı hale getiriyor.

Yalova’da eğitim olanakları Araplar açısından hem daha kolay bir şekilde sürdürülebilmektedir. Yalova’da yer alan Arap okulları Arap Vatandaşları çocuklar açısından yaşamayı daha kolay hale getiriyor.

 

 PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.