Bilgi İçin Formu Doldurun

Yalova Konut Projeleri

Yalova Konut Projeleri

Yalova Türkiye’nin en güzel ve gelişmesi en hızlı olan şehirlerinden birisidir. Özellikle son birkaç yıldır değerini arttıran iller arasında yer alıyor. Yalova konut projeleri yatırımcılarına büyük kazanç sağlıyor.

Yalova’nın yaşanabilir olması nedenleri arasında güvenilir bir şehir olması hem de aynı zamanda doğal alan olarak çok fazla seçenek olmasını söyleyebiliriz. Huzur, kalite güven açısından oldukça güzel bir şehirdir. Konut projeleri ile hem tüm şehir imkanlarını bir arada bulurken hem de aynı zamanda denizin tadını çıkarabileceksiniz.

Yalova’nın En Çok Tercih Edilen Konut Projeleri!

Beyttürk Orman

Beyttürk Orman Projesi deniz ve ormana sıfır konumda yer alıyor. Toplamda 209 dairenin yer aldığı yaşam merkezinde 4 er kat ve 5 blok yer alıyor. Hem yeşili hem de maviyi bir arada bulacağınız projelerden birisi… Daire planları arasında; 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 4+1 dubleks daireler yer alıyor.

Beyttürk Orman Projesi ile her şey elinizin altında… Kafelere, alışveriş merkezine, hastanelere, okullara, butikler ve marketler ile dolu bir caddeye yürüme mesafesinde yer alıyor.

Mia Thermal

Yalova’nın en değerli bölgelerinden birisi de Termaldir. Mükemmel doğası yanı sıra, daha önce görülmemiş bir mimariye sahip proje de bu bölgede konuşlandı. Mia Thermal projesi çok özel bölgede bulunmasından dolayı büyük talep alıyor. Yeşillik görmek isterseniz yeşillik, mavi görmek isterseniz maviyi sizlere sunuyor.

Mia Therma projesi 17.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Daire planlamasında ise 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Geniş bahçe ve teras imkanına bu proje ile sahip oluyorsunuz.

Dreamland Yalova

Bir diğer özel projelerden biri de Dreamland Yalova projesidir. Bu proje kentin gürültüsünden uzak bir konumda yer alıyor. 30 000 m2 alan üzerine kuru olan alanda yeşille iç içe yaşam sürüyorsunuz. 36 adet villa bulunuyor. Bu villalar ise 400 m2 ile 700 m2 arasında değişiyor.

Proje kapsamı içerisinde özel olarak tasarlanmış projede sauna, fitness center, yüzme havuzu gibi özellikleri de yer alıyor. Akıllı ev sistemleri düşünülerek tasarlanmıştır. Bahçeli ev hayali olanlara ideal bir seçim…

Beytepe Yalova

Yalova’da yer alan projelerden birisi de Beytepe Yalova projesidir. Yalova’da yeni ve akıllı bir yaşam biçimi sunan bir proje Beyttürk oldukça güzel sonuçlar sunuyor. Aileniz ile birlikte güven içinde yaşayarak Yalova’nın tadını çıkarabilirsiniz. Yeşile ve doğayla iç içe bir konumda yer alıyor.

Bir yandan da çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness center, sauna, yürüyüş parkuru , basketbol sahası , tenis kortu , sosyal donatıları ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

Beyttürk İnşaat tarafından gerçekleştirilen Yalova inşaat projeleri yukarıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

 

 PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.