Bilgi İçin Formu Doldurun

İstanbul Emlak Şirketleri

İstanbul Emlak Şirketleri

Şüphesiz ki Türkiye’nizin en güzel şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. İstanbul bulunduğu jeopolitik konumu ve sahip olduğu sosyal imkanları sayesinde birçok kişinin yaşamak istediği şehirler arasında başta geliyor. Bununla birlikte Türkiye’de bilinmedik ve yaşam standartları yüksek olan şehirler yer alıyor.

Türkiye’de ev satın almak isteyen yerli ve yabancı yatırımcılar için İstanbul emlak şirketleri seçenekler sunuyor.

İstanbul emlak şirketleri arasında öncü olan dev firmalardan birisi ise Beyttürk’tür. Beyttürk Türkiye’nin uygun bölgelerinde gayrimenkul geliştirme alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Temelleri 1980 yılına kadar dayanmaktadır. Ve çok uzun süredir gayrimenkul alanında üstün hizmetler sunmaktadır.

Neden Beyttürk’ü Tercih Etmeliyiz?

İstanbul’da birbirinden çeşitli gayrimenkul ve emlak firmaları yer alıyor. Peki, neden Beyttürk gayrimenkul konusunda bir dev? Beyttürk öncelikli olarak ulusal ve uluslararası bir firma olma özelliği ile inşaat sektöründe rakiplerinin bir adım ötesinde yer alıyor. Uluslararası platformlara uygun olarak tasarlanan projeler ile yatırımcıları kazançlı çıkmasına katkı sağlıyor. Aynı zamanda sunduğu yaşam standartları ve doğa dostu olarak hazırladığı projeler ile ev sahibi olmak isteyenlerin gönlünü kazanıyor.

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olan Beyttürk projeleri arasında çok kapsamlı projeler yer alıyor. Özellikle Yalova ve çevrelerinde hazırladığı konut projeleri ile bu bölgede yaşamak isteyen, denizin ve yeşilin tadını çıkarmak isteyenlerin ideal seçeneklerinden oluyor. Beyttürk, bugün inşaat başta olmak üzere projelerinde 2. el satış ve kiralama, satış sonrası hizmetler, site yönetimleri ve dekorasyon hizmetler ile konut sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. İstanbul emlak şirketleri öncülerinden olan Beyttürk kalıcı eserler oluşturarak mutluluğunuzda yer almak için var gücü ile çalışıyor.

 

 PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.