Hakkımızda

Temelleri 1980 yıllına dayanan, taahhüt ve gayrimenkul projeleri geliştirme alanlarında faaliyet gösteren Beyttürk , ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor.

Konsept projeleri müşterilerine kazandıran ve ulaşılabilir fiyatlar ile inşa etmeyi felsefe haline getiren Beyttürk; Türkiye’nin hızla büyüyen bölgelerinde yeni projeler geliştirerek hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hem de yatırımcılarına kazandırmaya devam etmektedir. Beyttürk olarak bulunduğumuz bölgeye değer katan, yaşanabilir alanlar oluşturmaya önem veren ve doğayla barışık projeler geliştiren genç ve dinamik bir şirketiz.

Beyttürk, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermeden, hem yurt içinde hem de yurt dışında dikkat çekici ve adını başarılarla duyuran bir marka olarak anılmaya devam ediyor. Yüzlerce aileyi ev sahibi yapan konut sektörünün yenilikçi markası Beyttürk, bugün inşaat başta olmak üzere projelerinde 2. el satış ve kiralama, satış sonrası hizmetler, site yönetimleri ve dekorasyon hizmetler ile konut sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.Amacımız kalıcı eserler oluşturarak mutluluğunuzda yer almak.BEYTTÜRK HABERLER

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.