Bilgi İçin Formu Doldurun

Gayrimenkul Sahibi Olmak

Gayrimenkul Sahibi Olmak

2019 Yılında Gayrimenkul Sahibi Olmak İsteyenlere 4 Öneri

Hayatımızda kendimize hedef koyduğumuz bazı amaçlar vardır. Bir iş sahibi olup sonrasında gayrimenkul sahibi olmak da bu maçların başında gelmektedir. Herkes belli bir yaşa geldikten sonra rahat bir şekilde yaşayabileceği ya da yatırım amaçlı olarak gayrimenkul satın almak isterler. 2018 yılı içerisinde gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için birkaç önerimiz yer alıyor.

  1. Kredi Skorunuzu Kontrol Edin

Gayrimenkul sahibi olurken her zaman istenilen parayı nakit bir şekilde karşılamamız pek mümkün olamayabiliyor. Hal böyle olunca bir gayrimenkul sahibi olmak isteyenler direk olarak krediye başvuruyorlar. Belli bir miktar birikmiş ve geri kalanı kredi ile tamamlamak istiyorsanız kredi skorunuzu sürekli olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Bir bankadan yüklü miktarda kredi almak için bankanın önem gösterdiği konular arasında kredi skoru yer alıyor. Bunun için kredi skorunuzu bankanızdan öğrenebilirsiniz.

  1. Profesyonel Emlak Şirketi İle Çalışın

Dünyada milyonlarca gayrimenkul bulunuyor. Bunlardan en uygun olanı ve içinize sineni satın almak için iyi bir emlak şirketi ile çalışmanız gerekiyor. Bu emlak şirketleri size yeni çıkan projeler hakkında bilgi de veriyor. Beyttürk gayrimenkul devi olarak diğer emlak şirketlerinden bir adım daha önde duruyor.

  1. Konumu Doğru Seçin

Bir gayrimenkul sahibi olurken belki de en çok önem gösterilen konulardan birisidir. Satın aldığınız gayrimenkulün iyi bir konumda olması ya da sonradan değerlenecek bir konumda olması gerekiyor. Siz de seçim yaparken emlak danışmanından bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

  1. Ekstra Kredi Kartı Almayın

Tabi ki kredi kartı kullanımın birden çok avantajı var. Ancak bu yıl ev sahibi olmak istiyorsanız yeni bir kredi kartından uzak durmanız gerekiyor. Kredi kartı aldığınız zaman kredi skorunuz kredi kartı limitinden etkilenmektedir. Yüksek bir kredi çekmek için yeni bir kredi kartı ile riske girmemenizi öneririz.

 PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.