LAKE CITY

SHARE
Overview
 
بیت ترک لیک سیتی 
 
پروژه لیک سیتی 
پروژه لیک سیتی در شهر بورسا منطقه اورهان غازی واقع شده.اورهان غازی در جنوب دریای مرمره و در غرب دریاچه ایزنیک قرار دارد.لیک سیتی در زمین های  بسیار حاصلخیز در سواحل دریاچه ایزنیک ساخته شده است. اقتصاد در اورهان غازی مبتنی بر کشاورزی و صنعت است. پروژه لیک سیتی ما در مکانی شگفت انگیز واقع شده است، جایی که تمامی امکانات در فاصله پیاده روی در دسترس است, مانند رستوران ها، مغازه ها، بیمارستان ها، مدارس و حمل و نقل.
 
ویژگی های پروژه
بلوک ها: 20
انواع واحدها: 1+1 تا 2+1
مساحت کل: 60.000 متر مربع
طبقه ها: 7 طبقه
امنیت: 24/7 با امنیت بالا
منظره: چشم انداز زیبا و شگفت انگیزی از کوه ها و دریاچه دارد.
مزایا: واحد تولید خودرو ترکیه و کارخانه پوشاک نیز نزدیک این پروژه هستند. در نزدیکی لیک سیتی تمامی امکانات موجود از قبیل حمل و نقل، فروشگاه های تمام وسایل ضروری، مدارس، بیمارستان ها و تمامی ملزومات زندگی در دسترس است.
تحویل: 2024
سودآورترین راه سرمایه گذاری
یکی از بزرگترین پروژه های ترکیه پل عثمان غازی، استانبول را به بورسا و ازمیر متصل می کند و این امر ارزش بیشتری را برای این مکان به ارمغان می آورد. فرودگاه سابیها گوکچن تنها یک ساعت و هشت دقیقه با پروژه ما فاصله دارد که به ارزش این مکان نیز می افزاید. از این فرودگاه می توان به هر نقطه از جهان رفت و آمد کرد. بهترین زمان برای سرمایه گذاری در پروژه لیک سیتی است، زیرا قیمت در حال حاضر بسیار مناسب است و تا زمانی که پروژه تکمیل شود، مطمئناً می توان سود قابل توجهی از این سرمایه گذاری به دست آورد.
اجاره سریع و آسان 
پس از تکمیل شدن آپارتمان می توان به راحتی اقدام به اجاره آن کرد. وجود تمامی امکانات و رشد سریع منطقه، اجاره یک آپارتمان با درآمد اجاره ماهانه خوب را آسان تر می کند. دریاچه ایزنیک که بسیار نزدیک به پروژه لیک سیتی است ارزش بیشتری به مکان افزوده و این منطقه را به یکی از اهداف گردشگران خارجی و داخلی تبدیل کرده که اجاره آپارتمان را آسان می‌کند.
 

 

 

 

Enquire about this property