DREAMLAND YALOVA

Hayallerin Ötesinde Bir Yaşam

Dreamland, Yalova’nın en özel projesi olarak hayata geçiriliyor. Kentin gürültüsünden uzak 30.000 m2 alan üzerine kurulan proje 36 adet villadan oluşuyor. Yalova’nın incisi Termal’e sadece 1 km uzaklıktaki proje kusursuz mimari konsepti, sosyal imkânları ve muhteşem manzarasıyla sizlere hayallerin çok ötesinde bir yaşam sunuyor.

Villa Konforunda Hayat

Doğal yaşam ve konforun birarada sunulduğu projede yer alan villalar 400 m2 ile 750 m2 arasında değişiyor. Özel olarak tasarlanmış projede sauna, fitness center, yüzme havuzu, Türk hamamı organik tarım alanları ve akıllı ev sistemi ile sağlanan güvenlik gibi pek çok ayrıcalık yaşamınızın bir parçası haline geliyor.

Proje Görselleri

Bir bahçeniz olsun!

Bahçeli bir ev hayali düşlüyorsanız Dreamland tam size göre. Toprak ve çimen kokusuyla güne başlamanın yemyeşil bahçelerin ve geniş peyzaj alanlarının keyfini süreceksiniz..

Sosyal imkanlarıyla vazgeçilmez bir yaşam!

Aydınlık ve temiz hava ortamında spor yapabileceğiniz fitness tesisi, sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları, çocuklarınızın güvenle vakit geçirebilecekleri site parkları da Dreamland'da..

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.