Blog

Yalova’ya Nasıl Gidilir?

Ülkemizin en küçük ili olarak bilinen Yalova, termal şifalı suları yönünden rağbet görmekte olan illerimizden, bunun dışında gezilecek birçok tarihi mekana ve görmeye değer bahçelere sahip.

DEVAMINI OKU

Yalova’da Satılık Ev

Yalova’da satılık ev arıyorsanız kesinlikle Beyttürk İnşaat projelerini incelemelisiniz. Beyttürk İnşaatın Yalova’da Studio daireden Villaya kadar birçok seçenekleri bulunmaktadır.

DEVAMINI OKU

Yalova’da Eğitim Olanakları Nelerdir?

Eğitim ortalaması, Türkiye eğitim ortalamasının üzerinde olan Yalova’nın, 1997 nüfus sayımına göre il merkezinde okuma-yazma bilenlerin oranı %100’e yakındır.

DEVAMINI OKU

Türklerin En İlginç 11 Özelliği!

Türkiye; farklı kültür ve uygarlıklara ev sahipliği yapmış, yüzyıllarca farklı din, dil ve ırktan insanları bir arada tutmuş bir ülkedir. Türk kültürü ise geçmişten bugüne belli başlı ufak değişikliklere uğramıştır fakat hala kullanılmaya devam etmektedir.

DEVAMINI OKU

Türkiye’de Kış Tatili İçin En İyi 5 Yer!

Tarih, kış aylarına yaklaştıkça kuşkusuz herkeste tatlı bir heyecan başlar. Yaz ayında deniz, kum ve güneşin tadını çıkaranlar, kış ayının büyüsünü sabırsızlıkla bekler.

DEVAMINI OKU

İstanbul’daki Arap Restoranları

Kültürel etkileşimin güzel bir örneği olarak ülkemizde birçok kültürün mutfağına ev sahipliği yapmaktayız. Ev sahipliği yaptığımız mutfaklardan biri de yemeklerinin Türk mutfağına yakın olduğu Arap mutfağı.  İstanbul’da gidebileceğiniz 7 Arap restoranını sizler için sıraladık.

DEVAMINI OKU

Bursa’da Ne Yenir?

Tarihiyle, coğrafi konumuyla, kültürel mirasıyla ülkemizin güzide şehri olan Bursa’nın lezzet duraklarını gelin beraber tanıyalım.

DEVAMINI OKU

İstanbul Anadolu Yakasında Gezilecek Yerler!

İstanbul Anadolu yakası gezilecek yerler bakımından oldukça zengin bölgelerden birisidir. Hem geniş tarihi yapıları, kültür ve sanat binaları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bölgeler arasında ön planda geliyor.

DEVAMINI OKU

İstanbulda’ki En İyi 11 Tatlıcı!

Tarihi yapılarıyla zengin olan İstanbul’da Türk yemek kültürünün olmazsa olmazı yemekten sonra tatlı yenilmesidir.

DEVAMINI OKU

Trabzon’da Gezilecek Yerler

Karadeniz’in incisi olarak tabir edilen, doğanın eşsiz hediyesi olan Trabzon, dört mevsim gezip görülebilecek bir şehirdir. Karadeniz’e kıyısı olan Trabzon’un aynı zamanda diğer ülkelerin limanlarıyla da bağlantısı bulunur.

DEVAMINI OKU

Yalova Hakkında Genel Bilgi

YÜKSELEN ŞEHİR YALOVA Yalova, Marmara Bölgesinin güneydoğusunda yer almaktadır. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Yalova 1995 yılında İstanbul’dan ayrılarak il statüsüne geçmiştir.

DEVAMINI OKU

Yalova’da Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler!

Yalova’nın yeri Türkiye açısından bambaşkadır. Ülkemizin küçük mü küçük ili olarak bilinen Yalova, Marmara’nın saklı cennetlerinden biridir. Marmara’nın en güzel kıyılarından birine sahip olan ve kıyı turizmi, av turizmi, termal turizmi, doğa turizmi açısından önemli bir liman kentidir.

DEVAMINI OKU

Yalova Hakkında Tüm Bilmemiz Gerekenler!

Marmara Bölgesinin en hızlı gelişen ve büyüyen şehirlerinden olan Yalova son zamanlarda büyük yatırımlar almaktadır. Hem sanayi konusunda hem de aynı zamanda inşaat sektöründe Türkiye pazarında büyük bir paya sahiptir.

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin Bölgeleri ve Şehirleri

Türkiye yüz ölçümü bakımından oldukça geniş çaplı topraklara sahip bir ülkedir. Ülkemizin iklim yapısı her bölgede aynı değildir. Bazı yerler dağlık bazı yerler ise düzlüktür. Bazı yerler deniz kenarında yer alırken bazı yerler ise daha iç kesimlerde yer alıyor.

DEVAMINI OKU

İstanbul Emlak Şirketleri

Şüphesiz ki Türkiye’nizin en güzel şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. İstanbul bulunduğu jeopolitik konumu ve sahip olduğu sosyal imkanları sayesinde birçok kişinin yaşamak istediği şehirler arasında başta geliyor. Bununla birlikte Türkiye’de bilinmedik ve yaşam standartları yüksek olan şehirler yer alıyor.

DEVAMINI OKU

Irak Vatandaşları Türkiye’den Konut Alımı

Irak Vatandaşları Türkiye’den konut alımı konusunda 1.sırada yer almaktadır. Irak vatandaşları özellikle konut alımında Türkiye’ye son zamanlarda büyük rağbet göstermektedir.

DEVAMINI OKU

Gayrimenkul Sahibi Olmak

2019 Yılında Gayrimenkul Sahibi Olmak İsteyenlere 4 Öneri

DEVAMINI OKU

Yalova Konut Projeleri

Yalova Türkiye’nin en güzel ve gelişmesi en hızlı olan şehirlerinden birisidir. Özellikle son birkaç yıldır değerini arttıran iller arasında yer alıyor. Yalova konut projeleri yatırımcılarına büyük kazanç sağlıyor.

DEVAMINI OKU

Katar Türkiye İlişkileri

Katar ile Türkiye arasındaki ilişkiler her geçen gün yoğun bir şekilde ilerlemektedir.

DEVAMINI OKU

Türkiye’de Satılık Daireler

Ortadoğu, Avrupa ve Orta Asya’nın merkezinde bulunan Türkiye 80 milyonun üzerindeki nüfusu, sanayisi ve ekonomik yapısıyla yatırım yapılmaya çok uygun bir ülke.

DEVAMINI OKU

Bursa’da Gayrimenkul Yatırımları

Türkiye’de ticari bakımından öne çıkan bir birkaç şehir arasında ülkenin en büyük 4. kenti olan Bursa şehri de yer alıyor. Doğal olarak Bursa’da gayrimenkul yatırımları en hızlı sektörlerin başında geliyor.

DEVAMINI OKU

Yalova Çınarcık Körfezi Yatırımcıları

Yalova Çınarcık Körfez Yatırımcılarının Gözdesi Türkiye 80 milyonluk nüfusu ve dünyanın 17 büyük ekonomisi olarak bir yatırım fırsat ülkesi.

DEVAMINI OKU

Türkiye Döviz Güncel Haberleri

Türk Lirası 12.03 tarihi itibari ile diğer döviz kurlarında ne durumda? Türk Lirası ABD Doları, Euro ve diğer ülke para birimleri karşısında ne durumda? 1 ABD Doları ve Türk Lirasının karşılaştırılması;

DEVAMINI OKU

Yalova’da Arap Okulları ve Uluslararası Okullar

Yalova Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan şehir ve oldukça hareketli bir yapısı var. Arap kökenli insanlarımızın yoğun olarak yaşadığı Yalova’da Arap okulları bile var.

DEVAMINI OKU

Türkiye’de Yabancıların Miras Hakkı

Türkiye gerek ekonomik, gerekse sosyal alanda gerçekleştirdiği reformlar ile her geçen yıl artan oranda yabancı yatırımcı çekiyor. Bunun sonucu olarak ortaya çıkan Türkiye’de yabancıların miras hakkı kavramı bu ülkede çalışan veya yerleşik olarak yaşayan yabancıların en fazla merak ettiği konuların başında geliyor.

DEVAMINI OKU

Yalova’da Ev Fiyatları

Marmara bölgesinin en hareketli illerinden Yalova, konut yatırımlarının son yıllarda hızlandığı bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu noktada doğal olarak yatırımcının aklına Yalova’da ev fiyatları yatırım yapılmaya uygun mudur? Veya “bu yatırımdan ne kadar kar elde edebiliriz?” gibi sorular geliyor.

DEVAMINI OKU

Türkiye Emlak Fiyatları

3 kıtayı birleştiren Türkiye’ye yatırım açısından son derece şanslı bir bölge. Düzenli olarak artan nüfusu ve yurt dışından aldığı göçler nedeniyle Türkiye emlak fiyatlarında sürekli olarak artış yaşanması yatırımcısına büyük karlar sağlıyor. Bu da deyim yerindeyse Türkiye’nin gayrimenkul yatırım cennetine dönüşmesine neden oluyor.

DEVAMINI OKU

Türkiye Gayrimenkul Yatırımları

Özellikle Orta Doğu’da önemli bir cazibe merkezi olan Türkiye gayrimenkul yatırımları alanında hatırı sayılır bir ülke. Elbette bu durum tesadüfen gelişen bir durum değildir. Çünkü birkaç yıl içerisinde yapılan yatırımın kendini kurtarması bile Türkiye şartlarında mümkündür.

DEVAMINI OKU

Türkiye Daire Fiyatları

3 kıtayı bir araya getiren Türkiye, Arap Yarımadası, Kafkaslar ve Avrupa kıtasını birbirine bağlıyor. Bu hareketlilik ister istemez Türkiye daire fiyatlarını sürekli olarak yukarı taşıyan önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

DEVAMINI OKU

Beyttürk İnşaat’tan Bahreyn’e Gayrimenkul Yatırımı!

19 AĞUSTOS 2016

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) temsilcileri, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Konut Kredi Kullanımı Gittikçe Artıyor!

4 ARALIK 2016

Konut kredi faiz oranlarının yüzde 1’in altına gerilemesiyle, toplam konut kredileri üçüncü çeyrekte yaklaşık 3 milyar lira arttı.

DEVAMINI OKU

Neden Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Yapmalı?

4 ARALIK 2016

Türkiye; Avrupa ve Anadolu’yu bağlayan konumu ve gelişmekte olan ekonomisiyle dünyanın dört bir yanından yabancı yatırımcıyı kendine çekiyor.

DEVAMINI OKU

Doğru Firmadan Doğru Evi Almalı

23 OCAK 2017

Türkiye’de ciddi bir gelişim göstermiş inşaat sektörü, gelişimine tüm hızıyla devam ediyor. Bazı projelerin satışlarında duraklamalar görülse de; Doğru yerde, doğru segmente hitap ederek, doğru satış aralığında piyasaya sürülen projeler her daim kazandırıyor.

DEVAMINI OKU

Türkiye’de Gayrimenkul Satın Alma Rehberi

8 NISAN 2017

Yabancı uyruklu yatırımcının Türkiye’de mülk ediniminin önü Mütekabiliyet Kanunu ile açıldı. Ancak ortada hâlâ bir karmaşa söz konusu.

DEVAMINI OKU

Türkiye Mega Projelerle Prestij Kazanıyor

5 MAYIS 2018

Türkiye, mega projelerle gücüne güç katarken mesafeler kısalıyor; Turizmi canlandıracak projeler bir bir hayata geçiriliyor.

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin Bin Yıllık Mirasları

12 Mart 2019

Medeniyetler beşiği olan, kültürlerin buluştuğu, sanat ve mimarının örneklerinin hala bozulmadan izlenebildiği bir yer Türkiye.

DEVAMINI OKU

Anadolu’nun En Yeşil Rotaları

10 Haziran 2017

Şehrin gürültüsü ve soluk renklerinden ayrılarak yeşilin bin bir tonuna varmak istemez misiniz?

DEVAMINI OKU

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.