Bilgi İçin Formu Doldurun

Beyttürk ve İnşaat & Yatırım Röportajı Detayları

Beyttürk ve İnşaat & Yatırım Röportajı Detayları

İNŞAAT&YATIRIM dergisinin 2019 Ocak 174. sayısında Beyttürk’ün “Beyttürk İnşaat: Körfezin En büyük Oyuncularınıdan” adlı yazısı altında yer almaktadır.

Görüşmede Beyttürk’ün yönetim kurulu başkanı sayın Muhammet Uğurcan Barman, Beyttürk’ün geçmişten bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerden ve gelişmelerinden bahsederek, Türkiye’deki piyasanın durumundan ve gelecekteki beklentileri belirtti.

Sayın Barman şirketin geçmişini tanıtırken “İnşaat sektörü ve ticaret faaliyetlerimiz aile büyüklerimizin öncülüğünde 1980’lere dayanıyor. 2012 yılında mütekabiliyet yasasının çıkmasıyla beraber de firmamız yabancılara konut satışına yönelik faaliyetler içine girmiştir. Bu anlamda bir marka oluşturalım ve yabancı yatırımcının güvenli bir şekilde yatırım yapmasına imkan sunalım dedik. Beyt (Bayt) ev demek, Türk de bizi anlatıyor. Biz bir anlamda Türk-Evi ifadesini ortaya çıkardık ve yabancıların ülkemizden kolay ve güvenilir ev almalarını sağlamaya çalıştık. Aradan geçen yaklaşık 6 yıllık süreçte de körfez ülkelerinde bilinen bir Türk inşaat markası olmayı başardık. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında çok sayıda fuara katılıp marka bilinirliğimizi ciddi oranda arttırdık.”ifadelerini kullandı.

Beyttürk’ün Başarısı Nereden Geliyor?

Beyttürk’ün başarısı sosyal medyayı aktif kullanarak ve çağın getirdikleriyle uyum sağlayarak, müşterinin güvenini ve memnuniyetini önceliği vererek, inşaatta son teknolojiyi kullanıp, genç, dinamik ve sürekli gelişmekte olan bir yapıya sahip olmasından kaynaklandığını inanmaktadır sayın Barman.

Bunun yanı sıra Beyttürk’ün yönetim kurulu üyesi sayın Havvanur Barman “İnternet üzerinden çok fazla müşterimiz vardı. Bu bizi interaktif bir firma olmaya itti. Bunun altyapısını geliştirmek adına çalışmalara başladık, çeşitli fuarlara katıldık ve ekiplerimizi kurduk. Oldukça yoğun geri dönüşler oldu. Çağrı merkezimizi arayan veya bizim ulaştığımız insanlar, ki ağırlıklı körfez ülkelerindeki kişiler, akıllarına takılan sorulara yanıt buldukları ve projelerimiz hakkında bilgi aldıkları gibi eğer karar vermişler ise bizzat görüştükleri kişi eşliğinde projelerimizi gezme, tanıma imkanı da buluyorlar. Bu süreci yürüten 26 kişilik bir ekibimiz var. Beyttürk inşaat olarak toplam da ise yaklaşık 70 kişilik bir ekibe sahibiz.” İfadelerini kullandı.

Görüşmenin esnasında Sayın Muhammet Uğurcan Barman Beyttürk’ün inşa ettiği projeleri ve Yalova’nın önemini ele aldı. Bunun yanı sıra, inşaattaki iç pazarın istenildiği noktada olmadığını belirterek vatandaşlık kanununda yapılan son düzenleme piyasaya çok önemli bir adım olduğunu ve böylece iç piyasadaki durumu dengeleyeceğini ifade etti.

Beyttürk’ün bugüne kadar 5 projede 1 milyonun üzerinde konut projesine imza atıp, bu sene 2 yeni proje daha başlayacağını belirten sayın Barman, genişleme alanı Yalova ve bursa olacağını belirtti.

Sayın Barman, son zamanlarda Beyttürk’ün artık müşterileri Türkiye’ye gelmeden artık konut alabileceklerini belirterek Türkiye’de “Biz bu anlamda marka güvenirliği sağlamış bir firmayız” ifadesini kullandı.PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.