Bilgi İçin Formu Doldurun

Beyttürk İnşaat’tan Bahreyn’e Gayrimenkul Yatırımı!

Beyttürk İnşaat’tan Bahreyn’e Gayrimenkul Yatırımı!

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) temsilcileri, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i ziyaret etti.

DEİK Türk Bahreyn İş Konseyi Başkanı ve aynı zaman da Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “Bahreyn ile özellikle gıda, finans, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde yatırım fırsatları kollanacak, yeni bir iş heyeti ile 28 Eylül’de Bahreyn’e gideceğiz” dedi.

DEİK’in ilan ettiği seferberlik kapsamında, DEİK İş Konseyi Başkan ve Yürütme Kurulları’nın sorumlu oldukları ülkelere ziyaretler gerçekleştirdiğinin, DEİK’in “Yatırım ve Yatırımcıyı Bilgilendirme Seferi”ne çıktığının vurgulandığı görüşmede, karşı kanat, ilgili muhataplar, düşünce kuruluşları, fikir önderleri, medya temsilcileri ve kendi iş ortakları ile bir araya gelerek, yüz yüze temasla ülke gerçeklerini anlattıkları vurgulandı.

BAHREYN’E YATIRIM ZAMANI

DEİK Türk Bahreyn İş Konseyi Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek’i ziyaret ettik. Darbe kalkışmasının, Türkiye’nin ana gidişinde, ekonomisinde ve finansal piyasalarında, bir major değişiklik, bir trend değişikliği yaratmayacağı konusunda özellikle Körfez ülkelerindeki konsorsiyum ortaklarımızı ve yerli-yabancı gayrimenkul yatırımcısını bilgilendirdik. DEİK Türk Bahreyn İş Konseyi olarak, 28 Eylül’de Bahreyn’e bir çıkartma yapacağız. Türk iş adamları ile karşılıklı işbirliğini görüşmek üzere Bahreyn’i ziyaret edecekler. Özellikle enerji, gayrimenkul, finans ve gıda alanında yeni dönemde yatırımlar bekliyoruz” dedi.PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.