Bilgi İçin Formu Doldurun

Beyttürk İle Katarlı Retaj Arasında Dev İş Birliği!

Beyttürk İle Katarlı Retaj Arasında Dev İş Birliği!

Beyttürk ile dünyanın önemli otel yatırımcılarından Katar Kraliyet ailesine bağlı Retaj Group arasında geçtiğimiz günlerde Katar’da dev bir işbirliği anlaşması imzalandı.

Orta Doğu’nun dev turizm yatırımcısı Retaj grup ile Türkiye’nin en büyük inşaat firması Beyttürk İnşaat dev bir işbirliği anlaşması yapıldı. Bu anlaşmada Retaj grubu Beyttürk’ün inşaat ettiği rezidanslarını işletmeciliğini yürütecek.

Bu anlaşmada sağlayacağından Türkiye’nin Katar ile arasındaki ilişkilerini dahada güçlenmesiyle Türkiye’nin ekonomik olarak önemli katkı sağlamaktadır. Beyttürk Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muhammet Uğurcan Barman’ın açıklamasında bu anlaşma kapsamında 5 yıl içerisinde 100 milyon dolarlık bir işlem hacmine ve 250 binin üzerinde turiste ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Beyttürk’ün yaptığı bu anlaşma ile “Orta doğu’da bilinen en büyük konut markalarından biri haline geldiğini” söyleyen Barman “daha fazla yatırımcıyı Türkiye’ye kazandırmak ve dünya gayrimenkul yatırımından daha fazla pay almayı hedeflemektedir” ekledi.

 

 PROJELERİMİZ

HABERDAR OLUN

Beyttürk kampanyalarından ve yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.